O firmie

Piotr Mazur

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę MAZIMED adresowaną do wszystkich chcących zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Na naszą ofertę składają się rozwiązania najwyższej klasy, uwzględniające specyficzne i wyjątkowe potrzeby naszych Klientów. Zindywidualizowane podejście do każdego realizowanego projektu jest gwarancją rzetelności i zadowolenia.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy:

 • firmy, instytucje państwowe i prywatne
 • instruktorów sportu i rekreacji, sportowców
 • kierowców pojazdów
 • studentów kierunków medycznych, pedagogicznych
 • nauczycieli, rodziców i opiekunów
 • uczniów ? dzieci i młodzież
 • klientów indywidualnych

Działalność firmy MAZIMED nie ogranicza się jedynie do prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy. Oferujemy ponadto:

 • organizację pokazów ratownictwa
 • pozoracje wypadków
 • obstawy medyczne imprez
 • organizację imprez integracyjnych
 • tworzenie zakładowych zespołów pierwszej pomocy
 • transport sanitarny

Zespół MAZIMED to doświadczenia zdobywane zarówno w czasie licznych kursów i szkoleń w konkretnych przedsiębiorstwach i instytucjach, jak również różnego rodzaju szkoleniach podejmowanych przez samych instruktorów mających na celu nieustanne podnoszenie ich kwalifikacji.

Osobą gwarantującą jakość oferowanych usług jest Piotr Mazur właściciel MAZIMED.

Witam Państwa serdecznie,

nazywam się PIOTR MAZUR i jestem właścicielem MAZIMED. Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej, ukończyłem kierunek Inżynierii Materiałowej z tytułem magistra inżyniera. Swoje zamiłowanie do ratownictwa odkryłem stosunkowo późno, bo dopiero w trakcie studiów technicznych.

Przygoda zaczęła się od kursów pierwszej pomocy organizowanych przez PCK, a także Ochotniczą Grupę Ratowniczą OGRy. Na dłużej związałem się z Grupą Ratowniczą. Przeszedłem wszystkie stopnie tejże formacji, aby na końcu stać się jej dowódcą. To właśnie w tym okresie Grupa przeżyła największy rozkwit, zarówno pod kątem edukacyjnym jak i finansowym. Po dwóch latach zrezygnowałem z piastowanego stanowiska, zostałem wykładowcą Pierwszej Pomocy w Centrum Aktywnej Pomocy RATLOMED.

MAZIMED jest również współprowadzącym Zakładową Grupę Ratowniczą u jednego z klientów RATLOMED-u.

Ukończyłem takie kursy jak: ratownik medyczny KSRG (Krajowy System Ratowniczo Gaśniczy) ? recertyfikowany w 2010 r, kursy Polskiej oraz Europejskiej Rady Resuscytacji uzyskując status BLS/AED Instruktor Trainer (nauczyciela przyszłych instruktorów).

W 2010 r. zakończyłem edukację na kierunku ratownik medyczny w Medycznym Studium Zawodowym w Warszawie. W tym samym roku zdałem egzamin państwowy i uzyskałem tytuł ratownika medycznego.

Od maja 2009 r. prowadzę  własną działalność, założyłem firmę MAZIMED. W tym samym roku zacząłem także jeździć w Zespole Pogotowia Ratunkowego w Sulejówku.

Od lipca 2011 r. zacząłem pracować w Pogotowiu Ratunkowym Błonie, stacja w Łomiankach jako ratownik medyczny - kierowca.

W listopadzie 2011 r. zostałem również zakwalifikowany do wąskiej grupy do pracy w ramach zabezpieczenia Stadnionu Narodowego w Warszawie, zarówno w ramach rozgrywek EURO 2012, jak i innych imprez odbywających się na Stadionie.

W okresie czerwiec - listopad pracowalem jako ratownik medyczny - kierowca w NZOZ Legionowo, Pogotowie Ratunkowe.

Od czerwca 2012 pracuje jako ratownik medyczny - kierowca w Nowodworskim Centrum Medycznym.

Do dnia dzisiejszego przeszkoliłem kilkanaście tysięcy osób: pracowników biurowych, resortowych, uczniów, studentów, dzieci, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pracowników Kancelarii Prezydenta RP, osoby prywatne itp. Posiadam również duże doświadczenie w organizacji imprez, zabezpieczeniach medycznych, szczególnie o tematyce Offroadu 4x4 i targów.

mgr inż. rat. med. Piotr Mazur

Różnorodność doświadczeń firmy MAZIMED jest najlepszą gwarancją jakości świadczonych usług oraz indywidualnego podejścia do każdego projektu, czy to szkoleniowego, czy też o innym charakterze.

Mam nadzieję, że oferta mojej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem. Serdecznie zapraszam do lektury strony www.mazimed.pl. Zapraszam także do działu Referencje, gdzie mogą Państwo poznać opinie naszych dotychczasowych klientów.